روشهای ریشه کنی و از بین بردن موش خانگی

الو سمپاش با داشتن سابقه ۱۰ ساله روشهای ریشه کنی و از بین بردن موش خانگی را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت انجام می دهد

معضلی که امروزجامعه شهری با آن درگیر است ، مشکل مقابله با موش در اماکن عمومی ، اداری وجود موش سقفی و موش منازل می باشد.  ممکن است ذهن هر کسی با این سوالات درگیر شود که :

چگونه  با موش ها  مقابله و مبارزه کنیم؟
آیا موش ها را بکشیم؟
چگونه موشهارا از محل سکونت خود دور کنیم؟
صدای خش خش در سقف های کاذب و دیوار نشانه وجود چیست؟
چگونه موش را از بین ببریم تا موش در سقف ها نمیرند و خانه مان بوی تعفن نگیرد؟

موش ها که بیشتر در اطراف باغ و خانه و سقف کاذب منزل شما یافت می شود موش های خانگی و موش های سقفی می باشد. موش خانگی زنده ماندن خود را وابسته به انسان و زندگی در منازل آن ها داشته ولی موش های سقفی در حومۀ شهر ( خانه ها و گاراژ ها ، سقف سوله های صنعتی  و …) زندگی می کنند.

موش ها به راحتی بالا رفته و با فشار، خود را از کوچکترین سوراخ ها رد می کنند. آن ها نیاز اجباری به جویدن برای حفظ دندان های خود دارند.

موش ها بخصوص در ماه های زمستان به داخل خانه  و ساختمان های شما راه یافته آن ها لانه های خود را در مکان هایی که دسترسی به غذا در آن جا وجود دارد ، می سازند. فضاهایی در زیر طبقات ساختمان ، یا هر نوع مواد قابل دسترسی مانند پارچه و لباس، پشم، کاغذ، پلاستیک و …را برای ساخت استفاده می کنند. سوراخ هایی که موش ها از آن عبور می کنند بین ۳۰-۲۰ میلیمتر قطر آن می باشد.

موش ها وعده های غذایی بسیار نامنظم داشته و از وعده های مکرر استفاده نمی کنند. اولویت اصلی غذای این موجودات غلات است ، اما تقریباً هر چیزی را می خورند همچنین نیاز آب بدن خود را از طریق رطوبت موجود در مواد غذایی به دست می آورند.

 از کجا بفهمیم  که موش در خانه داریم ؟
موش ها عمدتاً شب ها فعالیت داشته ، وجود یک سری نشانه های خاص وجود موش را به طور واضح به شما نشان می دهد. یکی از نشانه های وجود موش در خانه استشمام بو می باشد. موش ها تولید بویی در اطراف قلمرو خود کرده که در اثر تجربه قادر به استشمام این بو خواهید بود و نیز از طریق فضله ها ( لکه های تیره رنگی) که از خود باقی گذاشته و همچنین صدماتی که به بسته های مواد غذایی یا چوب شما وارد می کنند آن ها را شناسایی کرده ، متوسط فضله های تولید شده در هر ۲۴ ساعت ۷۰ عدد بوده که وجود این فضله ها نشان دهندۀ قلمرو این موجودات است. از نشانه های دیگر تولید صدای خش خش توسط این موجودات به خصوص در شب می باشد، صداهایی شامل جویدن چوب ، لوله ها ، کابل ها و سیم ها و… را که به راحتی در سکوت شب قادر به شنیدن آن هستید.

 تعداد موش ها چگونه افزایش می یابد؟
تبادل جنسی موش تا بالغ شدنشان بین ۸ الی ۱۰ هفته زمان می برد و هر جفت حداقل ۸ الی ۱۶ موش تولید می کنند و تعدادشان به سرعت افزایش می یابد.

 موشها چه خسارات و تهدیداتی  برای انسان دارند ؟
موش ها به شدت به لوله های آب و گاز ، بسته بندی های مواد غذایی و غلات ، چوب و … آسیب وارد می کنند. نمونه ای از این آسیب ها به کابل های برق و آتش سوزی می باشد از جمله به جای ماندن فضله های موش بخصوص در محل نگهداری مواد غذایی مسمومیت هایی نظیر سالمونلا را به همراه دارد.

روشهای ریشه کنی و از بین بردن موش خانگی

پیشنهاد ما به شما

در صورت شنیدن هر نوع صدا ، بوی خاص و یا فضله های این جانور هر چه سریعتر با شرکت مهندسین الوسمپاش  تماس گرفته تا کارشناسان در رفع مشکل شما برآمده، متخصصان آموزش دیده پس از برسی میزان آلودگی و روش مناسب جهت ریشه کنی موش منزل شما قیمت و هزینه های سمپاشی را به شما ارائه می دهند. ضمناً از هر گونه اقدام خودسرانه جداً خودداری کرده چون کشتن موش توسط شما باعث شده که لاشه های موش بوی تَعَفُن و نیز آلودگی شدید منزل و محل کار یا کارخانه ها را به همراه داشته و بیماری های واگیردار را نیز به همراه خواهد داشت.

جهتت سمپاشی در تهران با تماس بگیرید.

تماس با ما

مهندس تلخاب: ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *