سمپاشی تضمینی منازل در تهران

سمپاشی تضمینی منازل در تهران حضور حشرات در خانه باعث ترس و نارحتی و بیماری خواهد بود. وجود حشرات باعث رنجش هستند و یک مشکل بزرگ ولی این مشکل بزرگ را شرکت الو سمپاش ما برطرف می کند با سمپاشی اصولی و تضمینی.

شرکت الو سمپاش با استفاده از سموم بهداشتی،سمپاشهای حرفه ای، سمپاشی تضمینی ،سمپاشی منازل و سوله ها، در تهران و کرج .

سمپاشی تضمینی در تهران

استفاده از سموم برای دفع حشرات موذی، پدیده­ تازه­‌ای نیست. سالیان است که مردم برای رهایی از شر حشرات مزاحم به طور مرتب خانه و محل کار خود را سمپاشی می­‌کنند. نیاز گسترده‌­ای که برای استفاده از سم در مناطق و ساختمان­‌های مختلف وجود دارد، سبب شده که روز به روز سموم با کیفیت­‌تری به بازار عرضه شود. فاکتورهای متفاوتی وجود دارد که کیفیت و کارایی یک نوع سم را تعیین می‌­کند. به طور کلی، یک سم خوب باید بتواند که به طور مؤثر و برای مدت طولانی، امکان زندگی و رشد حشرات موذی مورد نظر را از بین ببرد. اما نکته مهم این است که این سم قرار است در محل زندگی انسان استفاده شود. پس اثرات استفاده از آن در سلامتی نیز باید مد نظر باشد. هدف ما در شرکت ریزه کار، ارائه با کیفیت­‌ترین سمومی است که با استفاده از آن‌­ها علاوه بر خلاص شدن از تمام حشرات مزاحم، کمترین پیامدهای نامطلوب متوجه سلامت شما شود.

 

پیشگیری، همیشه بهتر از درمان است

به طور کلی، بهتر است ابتدا با انجام اقدامات پیشگیرانه از حضور و تجمع حشرات موذی جلوگیری کرد. تمیز نگه داشتن کابینت­‌ها، حمام و دستشویی، انباری‌­های خانه و دیگر فضاهایی که کمتر از آن­ها استفاده می­‌شود، می­‌تواند مانع حضور و رشد حشرات مختلف شود. اما در زندگی‌­های امروز، فقط شما نیستید که بر نظافت محل زندگی­‌تان تأثیر دارید. اگر در محله‌­ای زندگی می‌­کنید که جوی‌­های آب همیشه سرشار از سوسک است، دیگر تمیز نگه داشتن کابینت­‌ها، نبود سوسک در خانه را تضمین نمی‌­کند. در ادامه، خلاصه­‌ای از نکاتی را که در انتخاب سم، نحوه سمپاشی و حفاظت از محل در مقابل حشرات باید مد نظر داشته باشید، با هم مرور می‌­کنیم.

چه نوع حشره یه  مزاحمی

باید بدانید با چه حشره ای قرار هست مبارزه کنید چون وقتی با شرکت الو سمپاش تماس می گیرید و می خواهید که سمپاشان حرفه ای بیایند و خانه شما را سمپاشی کند اولین سوال این هست که چه حشره ای در خانه شما هست  برای از بین بردن چه حشره یا حشراتی قصد سمپاشی دارید؟ جالب است بدانید که سازندگان سموم، هر سمی را برای از بین بردن گروه مشخصی از حشرات تولید می­‌کنند. از سوی دیگر، هر سمی روش سمپاشی خاص خود را دارد. پس قبل از سفارش نوع سم، باید نوع حشرات مزاحم را تشخیص دهید.

سمپاشی تضمینی منازل در تهران

 

سوسک و ساس، دو نمونه از رایج‌­ترین حشرات مزاحم

سوسک­

رایج­‌ترین حشراتی که برای رفع آن‌­ها از سمپاشی استفاده می­‌شود، سوسک­‌ها و ساس­‌ها هستند. سوسک‌­ها به طور کلی به دو دسته سوسک­‌های بزرگ (آمریکایی) و سوسک­‌های ریز (آلمانی) تقسیم می‌­شوند. محل رشد این سوسک‌­ها متفاوت است. سوسک‌­های بزرگ معمولاً از چاه­‌های فاضلاب بیرون می‌آیند و شما معمولاً آن‌­‌ها را در داخل حمام و دستشویی مشاهده می‌‌­کنید. اما سوسک‌­های ریز، به طرز چندش­‌آوری در داخل و زیر کابینت­‌ها رشد می­‌کنند و در میان ظروف غذاخوری خودشان را نشان می‌­دهند.

سمپاشی تضمینی منازل در تهران

سمپاشی مورچه در تهران

سمپاشی منازل در غرب تهران

ساس

احتمالاً اولین باری که متوجه حضور ساس در محل زندگی ­‌تان شدید، زمانی بود که با خیال راحت بر روی تخت خواب دراز کشیده بودید. در واقع محل اصلی زندگی و رشد ساس، تشک، پتو، لباس‌­های پشمی و موکت است. پیشنهاد ما به شما این است که در زمان نظافت منزل به محض این که متوجه وجود ساس شدید، با کارشناسان شرکت ریزه کار تماس گرفته و اقدام به سمپاشی کنید. چرا که در آن مرحله، ممکن است ساس هنوز چندان در خانه منتشر نشده باشد و محدود به یک اتاق باشد. اگر در انجام سمپاشی تعلل کنید، این احتمال وجود دارد که یک روز مجبور شوید کل ساختمان را سمپاشی کنید. تازه باید کلی خوش شانس باشید که تنها با یک بار سمپاشی ساختمان، مشکل وجود ساس به طور کلی حل شود.

سمپاشی تضمینی منازل در تهران

 

توصیه‌­های  ما را در مورد «ساس» جدی بگیرید

ورود ساس به داخل خانه ممکن است بر اثر عوامل مختلفی اتفاق افتاده باشد. بدیهی است که در این صورت، دیگر برای هر اقدام پیشگیرانه‌­ای دیر شده است و باید محیط را سمپاشی کنید. اما کارشناسان شرکت الو سمپاش، پس از سمپاشی محل، با توجه به ویژگی‌­های خانه یا محل کار شما، می‌­توانند توصیه­‌های ارزشمندی به شما کنند که یا به طور کلی از اجتماع مجدد ساس جلوگیری کند و یا احتمال آن را به شدت کاهش دهد.

تأثیر نوع کاربری ساختمان در انتخاب سم مؤثر

برای از بین بردن یک نوع خاص از حشرات موذی، ممکن است در شرایط مختلف از سموم متفاوتی استفاده شود. به نظر شما علت آن چیست؟ نوع کاربری ساختمان، ممکن است محدودیت­‌های زیادی را در انتخاب نوع سم به وجود آورد. مثلاً سمی که قرار است در محل دفتر یک شرکت ساختمانی مورد استفاده قرار گیرد، اگر از نوعی باشد که تا چند روز بعد از سمپاشی هم محیط کمی بوی سم بدهد، مشکل جدی‌­ای پیش نمی‌­آید. اما قطعاً دوست ندارید که در جایی که بوی سم شدیدی می­‌آید، سفارش یک پرس چلوکباب دهید. بله درست حدس زدید. یک فاکتور مهم در انتخاب سم برای اماکن فروش و سرو مواد غذایی بدون بو یا بسیار کم‌­بو بودن سم است، به طوری که با پخش یک رایحه مناسب در فضا، بتوان اثر بوی ناخوشایند آن را خنثی کرد.

تأثیر سم در سلامتی افراد

قطعاً هیچ نوع سمی وجود ندارد که به طور کامل، برای انسان بدون ضرر باشد. البته نیازی هم به چنین سمی نیست! به طور معمول ورود حجم قابل توجهی سم از طریق دهان، بزاق و استنشاق می‌­تواند سبب مسمومیت شود. اما با یک سری پیشگیری­‌ها و اعمال ساده می‌­توان از بروز این خطر جلوگیری کرد. با این حال، هر چه تأثیرات منفی سموم بر سلامت انسان کمتر باشد، بهتر است. چرا که ممکن است بر اثر برخی بی­‌توجهی­‌ها مقدار خیلی کمی از سم وارد بدن فرد شود. پس بهتر است از سمی استفاده شود که اگر مقدار خیلی کمی از آن وارد بدن انسان شد، مشکل حادی برای فرد پیش نیاید. با این حال، اگر خیلی به سلامت خود و دیگر افرادی که در آن محل رفت و آمد می­کنند حساسید، کافی است اطمینان حاصل کنید سم مورد استفاده، از طریق تماس پوستی نتواند به بدن نفوذ کند. چرا که احتمال تماس پوستی با سطوح سمپاشی شده تقریباً اجتناب ناپذیر است.

سمپاشی تضمینی منازل در تهران

ملاحظات استفاده از سم در فضاهایی که اطفال حضور دارند

پس از استفاده از هر نوع سم، باید یک سری ملاحظات را در نظر داشته باشید. اما اگر قصد سم­پاشی یک مهد کودک یا اتاق بازی فرزندتان را دارید، بهتر است از کاملاً بی‌ضرر بودن آن سم برای سلامت کودک اطمینان حاصل کنید. چرا که از یک کودک نمی‌­توان هیچ از کدام ملاحظات لازم را انتظار داشت. با این حال، از آن­جا که تقریباً هیچ نوع سمی را نمی­‌توان کاملاً بی‌­ضرر دانست و از سوی دیگر، بعضی سموم منجر به ایجاد حساسیت‌­های خاصی می‌­شوند، پیشنهاد مشاوران شرکت ریزه کار به شما این است که کودکتان را تا مدتی معین از فضای سمپاشی شده دور نگاه دارید.

سمپاشی دوره‌ای برای خانه‌­های متروکه و خالی از سکنه

اگر برای مدت طولانی قصد ترک محل زندگی­‌تان را دارید و یا صاحب چندین آپارتمان هستید که در آینده قصد فروش یا اجاره دادن آن­‌ها را دارید، توصیه می‌­کنیم که به طور مرتب، در بازه‌­های زمانی مشخصی آن‌­ها را سمپاشی کنید. حتماً توجه دارید که خریدار یا مستأجر پس از مشاهده حشرات موذی در خانه، ممکن است به طور کلی از انجام معامله با شما صرف نظر کند. از سوی دیگر وجود بعضی حشرات در خانه، مانند موریانه ممکن است آسیب­‌های شدیدی به دکوراسیون خانه شما وارد کند. معمولاً سمپاشی محل‌­های بدون سکنه بسیار راحت و بی‌­دردسر است، چرا که بدون وجود وسایل و حضور افراد، تقریباً هیچ کدام از ملاحظاتی که تاکنون در مورد سمپاشی مطرح شد را لازم نیست رعایت کنید.

هزینه سمپاشی برای از بین بردن حشرات موزی؟

هزینه‌­ای که برای سمپاشی جهت حذف حشرات صرف می‌شود، به عوامل مختلفی بستگی دارد. به طور کلی، هزینه تمام شده تابع میزان سم و زمان مصرف شده توسط افراد سم‌پاش است. بدیهی است هر چه مساحتی که سمپاشی روی آن انجام می‌­شود بزرگتر باشد، هزینه سمپاشی افزایش می­‌یابد. اما مساحت تنها عامل تعیین کننده هزینه سمپاشی نیست. سمپاشی یک سالن یکپارچه ممکن است بسیار ارزان‌­تر از سمپاشی یک خانه با همان مساحت باشد. یکی از دلایل این موضوع، اتاق اتاق بودن خانه است. اگر یک فضا به چندین اتاق تقسیم شود، هر چند مساحت کلی تفاوتی نمی­‌کند، اما طول کنج‌­ها افزایش می‌­یابد که باعث افزایش میزان سم و زمان مصرفی برای سمپاشی محل می‌­‌شود.

 

سمپاشی تضمینی منازل در تهران

 

وجود اسباب و وسایل هزینه سمپاشی را افزایش می‌­دهد

از سوی دیگر، اگر در خانه اثاث وجود داشته باشد، هزینه سمپاشی بیش از مواقعی است که هیچ وسیله‌­ای در خانه نیست. از آن‌­جا که ما در شرکت ریزه کار، تضمین می­‌کنیم که پس از سمپاشی تا مدت‌­ها هیچ خبری از حشرات مزاحم نباشد، خیال شما را بابت حشراتی که ممکن است در داخل وسایل خانه پنهان شده باشند هم راحت می‌­کنیم. حتماً توجه داشته باشید که این وسایل اگر از نوع مبلمان باشند، ممکن است حتی یکی از محل‌­های اصلی زندگی حشرات موذی باشند. پس هیچ وقت برای کاهش هزینه سمپاشی مبلمان خانه را جابجا نکنید، چرا که این صرفه‌­جویی در هزینه ممکن است کل زحمت سمپاشی را به هدر دهد.

اقدامات مؤثر جهت جلوگیری از تجمع حشرات

کلیه اقدامات لازم جهت جلوگیری از ورود حشرات به خانه یا محل کار شما و رشد و تکثیر آن‌­ها، از نوع کارهایی است که به طور روزمره برای حفظ نظافت محیط باید انجام دهید. هرچند همان طور که گفته شد، انجام این اقدامات هیچ چیزی را تضمین نمی­‌کند، اما تجربه چند ساله ما در شرکت ریزه کار نشان داده که بیشتر فضاهایی که نیاز به سمپاشی های مکرر پیدا می­‌کنند، معمولاً محل­‌های تمیزی نیستند. در ادامه شماری از این اقدامات را با هم مرور می­کنیم.

  • محیط­‌های مرطوب، فضای ایده‌­آل برای رشد انواع حشرات هستند. با حذف این محیط‌­ها و خشک نگه داشتن فضا، یک عامل حیاتی برای رشد حشرات را حذف کرده‌‌اید.
  • از نگهداری مواد غذایی به مدت طولانی در داخل کابینت­‌ها و کمد‌ها خودداری کنید. بهترین ظروف برای نگهداری مواد غذایی، ظروف دردار است. بهترین محل نیز برای نگهداری آن­‌ها یخچال و فریزر است، نه کشوی میز یا کابینت­های متعدد آشپزخانه. اگر شما پس از چند هفته متوجه خراب شدن مواد غذایی در کابینت منزلتان می‌­شوید، حشرات و سوسک­ها احتمالاً چند روزی زودتر از شما به محل آن­‌ها پی می‌­برند.
  • راه­‌های احتمالی ورود حشرات را ببندید. حشرات معمولاً از در ورودی خانه برای رفت و آمدشان استفاده نمی­‌کنند. هر مجرای آب یا فاضلابی که به محل مورد نظر شما راه دارد، ممکن است یکی از مسیرهای راه­‌یابی حشرات باشد. استفاده از سرپوش­ برای چاه­‌های فاضلاب یکی از ضروریات هر خانه‌‌ای است. همچنین شکاف‌­های سقف‌­ها و دیوارها نیز ممکن است احتمال ورود حشرات به خانه شما را افزایش دهند.
  • سمپاشی تضمینی منازل در تهران

 اقدامات لازم قبل از سمپاشی

  • سطل­های زباله یکی از مناسب‌­ترین محیط­‌ها برای زندگی و رشد حشرات به حساب می‌­آید. چرا که این سطل­‌ها هم رطوبت کافی دارند و هم چربی‌­های موجود در آن‌­ها می­تواند نیاز غذایی حشرات را برطرف کند. پس اگر از این سطل­‌ها استفاده می‌­کنید، توصیه می‌­شود که حتماً از نوع دردار آن استفاده کنید و همچنین به طور روزانه آن‌­ها را شست­وشو دهید. در بسیاری از شرکت‌­ها متداول است که در روزهای تعطیل که نیروهای خدماتی حضور ندارند، سایر کارمندان این سطل­‌ها را پر از باقیمانده مواد غذایی می­‌کنند. در این فاصله یک تا چند روزه­‌ای که این مواد غذایی در داخل سطل می‌‌­ماند، ممکن است بسیاری حشرات از آن تغذیه کرده و حتی اقدام به تخم‌­ریزی کنند.
  • قبل از ورود هر لباس، پتو، وسایل بسته بندی، کارتن و دیگر چیزهایی که احتمال می‌­رود حشرات ریز در آن زندگی کنند، حتماً بررسیشان کنید و ترجیحاً آن­ها را وارد فضای سرپوشیده نکنید. در صورتی که از شانه‌­های تخم مرغ استفاده می‌­کنید، پس از گذاشتن تخم مرغ­‌ها در یخچال، شانه خالی را بلافاصله داخل سطل زباله بیندازید.

سمپاشی تضمینی منازل در تهران

هرگز بدون مشاوره و خودسرانه سمپاشی نکنید

مغازه­‌های سم فروشی زیادی در سطح شهر وجود دارند. ممکن است حتی با بعضی از آن­‌ها آشنا هم باشید و مطمئنید که یک سم قوی و مؤثر را با قیمت مناسب در اختیارتان قرار می­‌دهند. اما حتماً توجه داشته باشید که کیفیت سمپاشی فقط ناشی از استفاده از یک سم خوب نیست. از سوی دیگر، استفاده از سموم، بدون داشتن مهارت و اطلاع از مضرات آن­‌ها برای سلامتی ممکن است شما را با مشکلات متعدد تنفسی و مسمومیت مواجه کند. ما در شرکت ریزه کار، با استفاده از مؤثرترین و با کیفیت‌­ترین سم‌­ها برای محل مورد نظر شما، با به کار گیری به‌‌‌روزترین وسایل سمپاشی تضمین می­‌کنیم که تمام فضاهایی که احتمال وجود حشرات در آن­‌ها وجود دارد را در معرض سم قرار دهیم.

شرکت الو سمپاش به شما پیشنهاد می کتد برای از بین بردن اصولی حشرات موزی با شرکت الو سمپاش تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را به عمل آورید

با ما تماس بگیرید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *