سمپاشی بید در تهران

سمپاشی بید در تهران جالب است بدانید بید موجودی کوچک وظاهری همانند پروانه که بیشتر مردم فکرمی کنند که این حشرات بی ازارند خساراتی غیر قابل جبران به انسان وارد کرده است.بهترین تغذیه اصلی بید  که در منازل مسکونی، اداره جات فرش های دستبافت است.

شناسی بید

بال بید : معمولا دو جفت بال دارند که در مقیاس پوشیده شده اند .

چشم بید : آنها چشمان پیچ خورده و مرکب بزرگ دارند .

اندازه بید : ظاهر و اندازه بید بسته به نوع گونه ها متفاوت می باشد برخی از آنها بسیار بزرگ و برخی کوچک هستند .

رنگ : گونه هایی از بید هستند که به رنگ فلزی براق هستند . در حالی که بعضی از آنها قهوه ای یا خاکستری تیره هستند .

اکثر بیدهای موجود در محیط زیست طول آنها کوچکتر از 2 سانتی متر می باشد و اغلب رنگ آنها خاکستری قهوه ای و یا قهوه ای مایل به قرمز هستند .

پروانه های بید مانند شب پره های هندی ، کالاهای خشک از جمله غلات ، آجیل ، آرد و ادویه جات و شکلات را می خورند . آنها چیزهایی مانند لباس و لوازم داخلی ساخته شده از مواد حیوانی را آلوده می کنند .

خطرات بید

میزان آسیب بید بستگی به هجوم  و آلودگی آنها دارد . وجود تعداد زیاد از آنها ممکن است بسیار پر هزینه باشد و آسیب زیادی به منزل و اسباب وارد کند . بیدها پس از سوراخ کردن لباس ها و لکه های مدفوع در هنگام تغذیه باقی می مانند در حالی که مواد غذایی زیادی ممکن است به علت آلودگی از بین برود .

چگونه بید ها را از خانه دور کنیم

سمپاشان چه کاری می کند ؟

این شرکت سمپاشی در تهران برای کمک به مدیریت بید و آفت های مشابه که به خانه ها و محل زندگی شما حمله می کند دوره های لازم را گذرانده و تخصص لازم برای سمپاشي بید و حشرات موذی را داراست . مشاوران شرکت سم پاشی بهترین روش ها را به شما عزیزان پیشنهاد خواهند کرد .

 سمپاشی بیدهاچگونه میباشد؟

  • طرح بازرسی و درمان
  • آموزش مشتری
  • نظارت بر محیط آلوده
  • آماده کردن محیط برای استفاده از مواد شیمیایی
  • جلوگیری از رشد و زیاد شدن حشرات
  • کنترل مواد شیمیایی مورد استفاده

استفاده از آفت کش ها و یا سم های مختلف در درمان هجوم بیدها توصیه نمی شود .چرا که نیرو متخصص باید بررسی های لازم را انجام داده و با توجه به نوع بید سم مورد نظر را با نکات مصرف آن در نظر گیرد و بدون هیچ آسیبی به محل زندگی شما آن را اجرا کنند .

سمپاشی بید در تهران

سمپاشی مگس در تهران

سمپاشی حشرات موزی در تهران

علائم آلودگی بید در محیط :

علائم موجود در خانه و یا ساختمان شما به شدت به نوع بید بستگی دارد . در داخل خانه این نوع حشرات توسط بزرگسالان تشخیص داده می شوند . چون آنها در اطراف اتاق پرواز می کنند و یا روی سطوح استراحت می کنند . بیدها در هنگام تغذیه از پارچه خورده شده تشخیص داده می شوند . پیله ها و حتی مدفوع آنها نشانه هایی از وجود این حشرات در خانه است . بیدهای پروانه در اطراف مواد غذایی نیز هستند که در مدت زمان مواد غذایی را هم بید آلوده می کند که در گوشه و کنار کابینت و دیوارها بیشتر دیده می شوند .

رفتار  غذایی بید

تغذیه و غذای بید به نوع آن متفاوت می باشد . آنها از گرده افشان ها و خون فاسد نیز تغذیه می کنند . برخی از بیدهای پروانه از آفت های اصلی در صنعت کشاورزی هستند در حالی که بعضی از آنها در چرخه عمر خود بدون هیچ تاثیر مستقیمی بر انسان آن را کامل می کنند . آنها اغلب منبع غذایی خوبی برای بسیاری از حیوانات از جمله : پرندگان ، پستانداران ، خزندگان ، دوزیستان ، حشرات ، گروه عنکبوتها و حتی برخی از گیاهان هستند . در داخل خانه صاحبان منزل به احتمال زیاد با این حشرات و آفت بید مواجه می شوند که بر روی مواد غذایی ذخیره شده در انبار و یا پارچه هایی که کنار گذاشته شده اند و از آنها تغذیه می کنند .

بید و آسیبات آن

اگرچه آنها بیشتر از توانایی خود در از بین بردن لباس های پشمی معروف هستند اما لباس های پارچه ای و لباس های مختلف و انواع دیگر مواد طبیعی از جمله ابریشم  ،مو ، خز دار ، و پر و… به آن جذب می شوند .

این حشره بین 2.5 تا 5 سانتی متر طول دارد ومعمولا به رنگ زرد هستند .

لارو پروانه بید که کوچکتر هستند و بزرگ نیستند مسئول نابود کردن لباس ها می باشند . آنها پارچه را به حیوانات بیشتر ترجیح می دهند . بیدها ممکن است از ژاکت ، پتو ، فرش ، اقلام تزئینی ، بالشت ها و اسباب بازی ها مصرف کنند اما آنها ترجیح می دهند از الیاف مصنوعی تغذیه نکنند.

سمپاشی بید در تهران

بید ها کجا پنهان می شود؟

آنها از نور دوری می کنند و اغلب در مکان های تاریک مانند زیرزمین ، اتاق های زیر شیروانی و کمدها پیدا می شوند . در این مکان ها بیدها را می توان در چین های پارچه پیدا کرد و یا در گوشه و کناره ها هستند .

آسیبات بید؟

بیدها قادر هضم یک خانه بزرگ هستند و تا افراد در خانه متوجه شوند آسیب جدی به لباس و مبلمان وارد می کنند .

در حالی که برخی از آنها بی ضرر هستند برخی دیگر مشهور به از بین بردن ماد غذایی هستند که اغلب بیدها ، کرم خاکی آفت های آسیب رسان به حساب می آیند تعداد کمی از آنها از جمله پروانه یو ، گلبرگ گوزن سیاه و سفید ، پروانه فلانلای جنوبی بیشتر مربوط به این هستند که لارو بید می تواند نیش بزند . به ویژه در جوامع کشاورزی برخی از جمعیت ها می توانند خسارت شدیدی به بار بیاورند .

مزارع میوه از آلودگی بید رنج می برند ، در حالی که کلم ها و محصولات اغلب توسط پروانه بی از بین می روند .

بعضی از بیدها هستند که پنبه ، گوجه فرنگی و ذرت مصرف می کنند . این لاروها معمولا به عنوان کرم پنبه ای ، کرم گوجه فرنگی ، کرم ذرت شناخته می شوند .

شرکت سمپاشی الو سمپاش با استفاده از سموم بهداشتی دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان و بدون لکه و بو بوده و از معتبر ترین و با کیفیت ترین شرکت ها و برند های خارجی تهیه می­شوند و با مدرن ترین دستگاه های روز دنیا در پروژه ها استفاده می­گردند.

سمپاشی منازل خود را به شرکت الو سمپاش بسپارید و حشرات موزی را دیگر در منزل خود نبینید برای دریافت اطلاعات و هماهنگی لازم با دفتر شرکت الو سمپاش تماس فرماید:

با ما تماس بگیرید:09124506359

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *