بعد از سمپاشی منزل ،برای رهایی از شر آفت‌هایی همچون سوسک‌ها، مگس‌ها، موش‌ها، عنکبوت‌ها و دیگر حشرات به جز این‌که به شدت باعث ایجاد ترس و احساس ناخوشایند می‌شوند و می‌توانند تهدیدی در خانه‌های ما محسوب شوند، حامل بیماری هم هستند.

اسخدام یک سمپاش حرفه ای بهترین راه کار برای رهایی از شر حشرات موزی است.شرکت الو سمپاش دارای حرفه ایترین سمپاش ها است که سمپاشی  خانه ها  با سموم بهداشتی قوی انجام میشود .

نکات مهم در مورد اقدامات بعد از سمپاشی منازل

باید بعد و قبل از سمپاشی منزل یک سری اقدامات انجام دهید ما در پستهای قبلی نکات مهم که باید قبل از سمپاشی انجام دهید را بیان کرده ایم  و در این مقاله به بیان اقدامات که بعد از سمپاشی باید انجام دهید بیان می کنیم.

  • اولین اقدام این است که بعد از سمپاشی صبر کنید تمام نواحی سمپاشی شده خشک شوند. زمانی که همه‌جا خشک نشده، بچه‌ها و حیوانات خانگی را دور نگه دارید از محلی که سمپاشی کرده اید.
  • بد از سمپاشی منزل پس از بازگشت به منزل، سریعاً اقدام به تمیزکردن منزل نکنید. پاک کردن سریع بعد از دفع آفات، ممکن است مقداری از سمومی که برای کشتن آفت‌ها در آن‌جا وجود دارند را پاک کند. از فرد حرفه‌ای که کار منزل شما را انجام داده است بپرسید چه مدت بعد از سمپاشی می‌توانید خانه را تمیز کنید.
  • بعد از سمپاشی منزل . برای تمیزکردن کف از تی استفاده کنید؛ یا در صورت نیاز کف را بشویید.
  • بعد از سمپاشی منزل برای نظافت از دستکش استفاده کنید. این کار برای محافظت از پوست و سلامتی شما است در مقابل سموم . با وجود این‌که بیش‌تر ضد آفت‌ها، به سلامتی انسان آسیبی نمی‌رسانند، اما احتیاط‌کردن ضرری ندارد.
  • بعد از سمپاشی هر ماده غذایی را که در زمان سمپاشی بیرون و در معرض هوا بوده است که ممکن است مواد غذایی مسموم شده باشد و بهتر است دور بریزید.
  • بعد از سمپاشی خانه اگر حیوان خانگی دارید، از دامپزشک خود بپرسید چه زمانی برای برگشتن حیوان خانگی شما امن است

زیرا ممکن است برخی حیوانات در مقابل ضد آفت‌ها و سموم  نسبت به انسان، حساس‌تر باشند. این مورد به خصوص در مورد حیوانات کوچک مثل همستر یا پرنده‌ها بیش‌تر صدق می‌کند. بنابراین حتماً از دامپزشک مشورت بگیرید.

  • . بعد از سمپاشی، از سمومی که در خانه دارید استفاده نکنید. ممکن است سموم که شما دارید با سموم که تکنسین کنترل سموم شما استفاده کرده است، تداخل داشته باشد.

ترکیب برخی مواد شیمیایی خاص ممکن است باعث ایجاد واکنش‌های سمی شود و باعث مسمومیت شما شود.

  • بعد از سمپاشی ازتکنسین الو سمپاشی خود بپرسید چه مدت طول می‌کشد که دیگر هیچ آفت زنده‌ای و حشره موزی  را مشاهده نکنید

اگر اولین بار است که اقدام به سمپاشی کرده‌اید، برای یک دوره‌ی زمانی کوتاه، شاهد آفت‌های زنده و حشرات موزی خواهید بود.

از تکنسین  الو سمپاشی بپرسید چه مدت طول می‌کشد که پاکسازی آفات انجام شود. به طور میانگین، این مدت حدود دو هفته به طول می‌انجامد.

قیمت سمپاشی منازل و شرکت ها در تهران و کرج؟خطرات سمپاشی منازل

پس از اتمام تمام مراحل سمپاشی در منزل، ممکن است با برخی انواع حساسیت‌ها مواجه شوید.

گاهی برخی افراد در مقابل ضد آفت‌ها و سموم واکنش نشان می‌دهند و بعد از سمپاشی، سلامتی آن‌ها لطمه می‌بیند. اگر بعد از بازگشت به خانه هر کدام از علایم زیر را داشتید، هرچه سریع‌تر به پزشک مراجعه کنید.
•       ۱-سوزش گلو
•        ۲-مشکلات تنفسی
•        ۳-سرگیجه
•        ۴-تهوع
•        ۵- سردرد
•        ۶-خارش
•      ۷-تحریک پوستی
•         ۸-غش و ضعف

کودکان و سالمندان به خاطر این که حساس تر هستند ممکن است که سموم روی آنها تاثیر بیشتری داشته باشد و مخصوصا کودکانی که تازه چهار دستو پا می روند و هر چیزی را که از زمین پیدا میکنن به دهان می گذارند و همین عوامل باعث میشود که کودکان بیشتر در معرض خطر در مقابل سمپاشی باشند.

بنابر این کودگان بیشتر در قبل از سمپاشی نیاز به مراقبت دارند. سمپاشی منزل در تهران اقدامات بعد از سمپاشی منزل در تهران

از بین بردن بوی سمپاشی

یکی از اساسی ترین اقدامات بعد از سمپاشی منازل، از بین بردن بوی سمپاشی است. بوی ضدآفت‌ها و سموم ممکن است در خانه‌ی شما، در لباس‌هایتان و یا حتی مبلمان منزل باقی بماند.

بتر است بدانید که اغلب سموم تجاری حاوی فرمالدهید هستند که ماده‌ای سمی است و باعث ایجاد بوی ناخوشایندی می‌شود.

پیشنهاد شرکت الو سمپاش برای از بین بردن بوی سمپاشی در منزل

مرحله اول

بهتر است که برای از بین بردن بوی بد لبا‌س‌ها، ۱ تا ۲ فنجان سرکه به لباس‌های در حال شست و شو داخل لباسشویی اضافه کنید.

پودر لباسشویی را به میزان معمول اضافه کنید و بهتر است که سیکل شست و شوی لباسشویی را در حالت نرمال قرار دهید و دو مرتبه مرحله‌ی شست و شو را انجام دهید.

بهتر است که در صورت امکان لباس‌ها را برای خشک‌شدن در معرض هوا قرار دهید. برای از بین بردن بوی سمپاشی، کافی است یک بار این کار را انجام دهید.با این روش از شر بوهای بد از لباسهایتان خلاص می شوید.سمپاشی منزل در تهران اقدامات بعد از سمپاشی منزل در تهران

مرحله دوم

در مرحله  بعدی برای از بین بردن بوی بعد درون خانه بهتر است که برای این که بوی بعد را از خانه دور کنید پودر جوش شیرین را در زیر پایه‌ها، زیر کابینت‌ها و محل‌هایی که فکر می‌کنید سمپاشی شده است، بپاشید.

مرحله سوم

در مرحله بعد اجازه دهید جوش شیرین، به مدت ۱۲ تا ۲۴ ساعت باقی بماند تا تمام بوها را به خود جذب کند.

سپس با استفاده از مخلوط پودر ظرفشویی و آب، جوش شیرین را از محل‌های مورد نظر پاک کنید.

مرحله چهارم

اگر بوی سموم خیلی قوی است، می‌توانید از اسپری‌های خوش‌بوکننده هوا نیز استفاده کنید. از اسپری‌ای استفاده کنید که دارای برچسب “خنثی‌کننده” باشد

. بعضی اسپری‌ها بوی خوش موقتی ایجاد می‌کنند اما بوی موجود در فضا را از بین نمی‌برند انجام تمام این مراحل راه کاری است برای از بین بردن بوی بد سموم .

سمپاشی منزل در تهران اقدامات بعد از سمپاشی منزل در تهران

 پیشنهاد شرکت الو سمپاش

شرکت سمپاشی الو سمپاش با استفاده از سموم بهداشتی دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان و بدون لکه و بو بوده و از معتبر ترین و با کیفیت ترین شرکت ها و برند های خارجی تهیه می­شوند و با مدرن ترین دستگاه های روز دنیا در پروژه ها استفاده می­گردند.

سمپاشی منازل خود را به شرکت الو سمپاش بسپارید و حشرات موزی را دیگر در منزل خود نبینید برای دریافت اطلاعات و هماهنگی لازم با دفتر شرکت الو سمپاش تماس فرماید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *