سمپاشی در قم

سمپاشی حرفه ای در قم

سمپاشی حرفه ای در قم الو سمپاش با بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه خدمات سمپاشی با کادری مجرب در محدوده قم با استفاده از بهترین سموم ترکیبی و ارائه خدمات تضمینی آماده پاسخگویی به نیاز شهروندان عزیز است.

تماس با ما

سمپاشی و دفع انواع آفات و حشرات با استفاده از سموم با کیفیت و مناسب جهت از بین بردن هرنوع حشره و سوسک و موش در محیط های مختلف مانند منازل، انبارها، هتل ها و شرکت ها و رفع کامل آن با رعایت تمامی اصول ایمنی، زیست محیطی و بهداشتی و فیزیولوژیکی از جمله خدمات سمپاشی قم است.

حضور حشرات موذی از جمله مورچه، مورچه بالدار، ساس تختخوابی، انواع سوسک مانند سوسک زمینی و سوسک فرش و سوسک مبلمان،سوسک های ریز، شپش، ساس ها، موش خانگی، عنکبوت، انواع کک ها و کنه ها، بید لباس، رتیل ،آبدزدک، مارمولک و زنبور در محل های مختلف مانند منزل و محل کار و غیره از جمله مواردی هستند که رفع کامل آن نیاز به سمپاسی مناسب و حرفه ای محیط مورد نظر را دارد.

سمپاشی حرفه ای در قم

نکاتی که پس از سمپاشی باید رعایت گردد

تا زمان خشک شدن کامل سموم در خانه حضور نداشته باشید.

زمان خشک شدن کامل سموم معمولا بین ۵ تا ۱۰ ساعت است.

به نکات و توصیه های مجری سمپاشی حتما توجه کنید.

از حضور کودکان و افراد مبتلا به بیماری های تنفسی در هنگام سمپاشی و پس از آن در محل جدا خودداری کنید.

محل هایی مانند سینک ظرفشویی و روشویی را با مواد شوینده و آب شستشو دهید.

برای افزایش تاثیر سمپاشی محیط منزل را تا حداقل بیست روز کاملا تمیز نگهدارید.

پس از حضور در محل سیستم تهویه تا حدود چهار ساعت روشن نگهدارید.

شرح خدمات سمپاشی الو سمپاش

الو سمپاش با استفاده از موثرترین روش های سمپاشی مطابق با تکنیک های مدرن و روز جهان آماده ارائه خدمات سمپاشی برای محیط های خانه، دفتر کار، ساختمان های تجاری ، بیمارستان و کلینیک ها، زیرزمین، کارگاه ها و کارخانه ها است.

در ابتدا منطقه مورد نظر برای سمپاشی مشخص می شود و در ادامه تیم سمپاشی قم کار خود را آغاز می کنند.تکنیک های سمپاشی نوع سم ها ممکن است بسته به گونه، مقاومت، مساحت و تراکم حشرات متفاوت باشد.ما در مدت زمان کوتاهی شما را از مشکلات حشرات رهایی میدهیم.در امر سمپاشی عامل زمان مهمترین عامل است زیرا اگر زمان بندی را تنظیم نکنید و اجازه دهید حشرات تراکم پیدا کنند، موارد می توانند پیچیده تر از آنچه انتظار دارید شوند.

الو سمپاش با بهره گیری از مهندسان و کارشناسان کشاورزی و همچنین مسئول مرکز تماس که دارای کلیه اطلاعات مربوط به آفات هستند شما را در دریافت خدمات هرچه هتر یاری می کنند.پرسنل آموزش دیده و متخصص در سمپاشی قم با استفاده از بهترین سموم دفع حشرات در هر زمینه در اسرع وقت و تضمین شده در خدمت شما هستند. تماس با ما

ارزیابی اولیه کنترل آفات در الو سم پاش

هنگامی که شما تقاضای خدمات سمپاشی را ثبت می کنید کارشناسان متخصص کنترل حشرات سمپاشی قم برای انجام ارزیابی اولیه از خانه شما بازدید و یا بصورت تلفی موارد نیاز شما را بررسی می کنند.تیم کارشناسی ما خانه شما و محیط اطراف را بررسی می کنند تا مشخص کنند چه نوع حشره ای وجود دارند و از کجا می آیند.

سمپاشی منظم محیط خانه یک هزینه نیست بلکه رعایت یک اصول بهداشتی است.

حشرات از هر ناحیه ای که وارد خانه شوند میکروب ها را به همراه دارند و آنها را به قسمت های مختلف خانه و محیط کار شما منتقل می کنند.حشره ای که قبلا در فاضلاب قرار داشت ممکن است ناگهان وارد آشپزخانه شما شود و بسیار ناخوشایند است که با چنین حشرات روبرو شوید.این امر سلامت شما را به خطر می اندازد.ما با سال ها تجربه برای آرامش ذهن شما تنها با یک تماس در سریع ترین زمان خانه های شما را از این دردسر نجات می دهیم.

جهت نیاز به سمپاش تماس حاصل بفرمائید.

تماس با ما

سمپاشی حرفه ای در قم

رعایت مواردی که مکمل در امر سمپاشی موفق است :

چندین کار ساده وجود دارد که انجام آنها می تواند موجب جلوگیری از بروز آلودگی حشرات یا جوندگان در فضای خانه شما شود.

۱- جاروبرقی منظم

۲- جابجایی و خالی کردن ظروف زباله

۳- جمع نشدن ظروف کثیف

۴- جلوگیری از تجمع رطوبت در آشپزخانه یا حمام

این موارد در نظر کارشناسان الو  همه، راه هایی است که باعث دعوت آفات و حشرات به منزل شما می شوند.

سم پاشی الو سمپاش

اگر می خواهید از شر آفات و حشرات موذی بطور تضمین شده خلاص شوید کافیست با الو سمپاش تماس حاصل کنید.ما با کمترین زمان و مشاوره رایگان در خدمت شما هستیم.

جهت سمپاشی حرفه ای در قم با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

حشرات موذی بیشتر در فصل های بهار و تابستان مشاهده می شوند.تقریبا همه حشرات و آفات با زندگی در فضاهای محصور مانند خانه ها سازگار شده اند.حتی موجوداتی مانند عقرب و مار که باید در زیستگاه های طبیعی یافت شوند، به دلایلی از جمله یافتن غذا یا محافظت از شرایط نامساعد جوی می توانند وارد فضای شهری شوند.بنابراین از بین بردن آفات و حشرات دیده شده در خانه ها تنها با معیارهایی نظیر نظافت و بهداشت امکان پذیر نیست.زیرا حشرات را هم می توان در مناطق کثیف و همچنین در مناطق تمیز نیز مشاهده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *